Kontakter

 

Klikk på lenke for oversikt over lagledere og trenere i Ready: Tillitsmannsliste Ready Bandy

Ved feil/oppdateringer, send en epost til: malin@ready.no eller patrik@ready.no 

   

Tittel Navn Telefon E-mail
Sportssjef Patrik Heed 45209504 patrik@ready.no 
Bandykoordinator Malin Bromark 91902046 malin@ready.no 
Driftsansvarlig bane Tom Bjerkely 91544181 tom@ready.no 
Rekrutteringsansvarlig Niklas Andersson +46730641964 nicklas@ready.no 
       
Styret/Ansvarsområder Navn Telefon E-mail
Leder Rolf Bergseng 98216351 Rolf@fobl.no
Utstyr/Råskinnet Line Søvik  - line.sovik@ngn.no 
Web  -  -  -
Rekruttering/Jentebandy Christen Møllhausen 99296621 cmoe3@online.no 
Sponsring/kiosk Ola Røthe 90183620 ola@juss.net 
Bane Alex Dietrichson 90090011 alexpost@online.no 
Utvikling anlegg/GB 2  Jan Wang-Norderud 99241829 info@wark.no  
       
Sportslig utvalg Navn Telefon E-mail
Leder Peder Schjoldager 90081913 peder.schjoldager@aberdeen-asset.com
Medlem Trygve Gotaas 95204876 trygve.gotaas@gmail.com
Medlem Morten Dovland 93092047 morten.dovland@tvnorge.no
Medlem Hallvard Thommessen 99271983 halvard.thommessen@statnett.no
       
Andre funksjoner/oppgaver Navn Telefon E-mail
SFO-bandy Rolf  Kjos-Hanssen 90566035 rolf@booster.no 
Bandyskolene Rolf Bergseng 98216351 Rolf@fobl.no
Kamparr. A-lag Birgitte Bjerkely 97701581 bbjerkel@ous-hf.no
Markedsråd/Salg A-lag herrer  -  -  -
Sliping/Slipeutstyr Tom Bjerkly 91544181 tom@ready.no
Ready Cup Morten Dregler 40002008 morten.dregler@sparebank1.no 
Knøttecup Hennig Madsen 99515569

henning.madsen@norgesgruppen.no

Jentecup Daniel Grønquist 47355366 daniel.gronquist@gmail.com 

Bandylenker

For norske klubber og lenker, klikk videre fra NBFs sider.

For svenske klubber og lenker, klikk her