Meny

Ulrik 2016-04-18 08:07:57

Dommeroppsett vårsesongen 2017

Dato Dag Klokken Alder Bane Kamp Dommer Tlf.
18.apr Tirsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Billingstad 2 Atrin Bouzari  
18.apr Tirsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Øvrevoll Hosle 11 Christian Furnes  
18.apr Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Ullern 6 Casper Fagerlund Petersen  
18.apr Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 6 - Bygdø Monolitten 2 Atrin Bouzari  
18.apr Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Skeid Andrea Ekern  
18.apr Tirsdag 19:00 G10 (5er) Gressbanen 2 Ready 4 - Koll Christoffer Hjellegjerde Martinsen  
18.apr Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Ullern 2 Andrea Ekern  
19.apr Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Try 3 Cornelius kristiansen  
19.apr Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready - Heming 2 Erik Røine Serbanne  
19.apr Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frigg 11 Cornelius kristiansen  
19.apr Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Skeid 4 Amanda Sandø   
19.apr Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Haslum 4 Erling Ryland  
19.apr Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Frigg Felix Ring Øvreeide  
19.apr Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Asker 2 Amanda Sandø   
19.apr Onsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Koll Finn Braathen  
19.apr Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Kjelsås 2 Halvor Jøranlid Heieren  
19.apr Onsdag 20:15 J13 (7er) Ris skole Ready - Ullern  Jørgen Sandnes 90 05 08 64
20.apr Torsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Bygdø Monolitten 3 Sondre Nodenes Fimland   
20.apr Torsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Skeid 3 Sondre Nodenes Fimland   
20.apr Torsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Ullern 6 Axel Øren  
20.apr Torsdag 20:15 J13 (9er) Gressbanen 2 Ready - Lille Tøyen 2 Marielle Bueso 95 29 75 63
21.apr Fredag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Frigg 11 Klara Noomi Strand Molvik  
21.apr Fredag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Heming 7 Klara Noomi Strand Molvik  
23.apr Søndag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Koll 3 Julie Celina Klinge  
24.apr Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Øvrevoll Hosle 6 Julie Teigen Hjortland  
24.apr Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Koll 2 Julia Steen-Olsen  
24.apr Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Ullern 2 Vilde Bjørnson Aanderaa  
24.apr Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready - Ullern 3 Cesilie Loe-Hafslund  
25.apr Tirsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Ullern 10 Magnus Lunde Hervig  
25.apr Tirsdag 17:00 G10 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frelsesarmeen 2 Markus Døvle Engerbakk  
25.apr Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Ullern 9 Jens -Ulrik Ruus Qvale  
25.apr Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Frigg 3 Ludvig Rojahn Mjåtvedt  
25.apr Tirsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Vestre Aker Magnus Lunde Hervig  
25.apr Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Skeid 4 Jens -Ulrik Ruus Qvale  
25.apr Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready 7 - Lyn 2 Ludvig Rojahn Mjåtvedt  
25.apr Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Frigg Jens -Ulrik Ruus Qvale  
25.apr Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Try 2 Ludvig Rojahn Mjåtvedt  
26.apr Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Try Sebastian Thothakanan Holmemo  
26.apr Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Snarøya 2 Sebastian Thothakanan Holmemo  
26.apr Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Vestre Aker 2 William Barthel Rosli  
26.apr Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Røa 7 Atrin Bouzari  
26.apr Onsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Try Casper Fagerlund Petersen  
26.apr Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Haslum Christian Furnes  
26.apr Onsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Bislett 2 Christoffer Hjellegjerde Martinsen  
26.apr Onsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Bygdø Monolitten 2 Cornelius kristiansen  
27.apr Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Koll Birk Knudsen  
27.apr Torsdag 21:00 M40 (7er) Ris skole Ready - Bjørndal Alim Akpinar 40 58 23 02
01.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Ris skole Ready 5 - Grüner 5 Sondre Nodenes Fimland   
02.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Bærums Verk Hauger 3 Mathilde Argel Jenssen  
02.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Ullern 9 Mathilde Argel Jenssen  
02.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Lyn 6 Anine Larre  
02.mai Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Koll Jenny Garden Rogstad  
02.mai Tirsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Frigg 5 Anine Larre  
02.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Heming Jenny Garden Rogstad  
02.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Bygdø Monolitten 4 Ella Aasen Grydeland  
02.mai Tirsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Høvik 2 Anine Sundnes  
03.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 6 - Try 2 Erik Røine Serbanne  
03.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Heming 9 Erik Røine Serbanne  
03.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready - Haslum 7 Erling Ryland  
03.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Heming 7 Felix Ring Øvreeide  
03.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Høvik 3 Finn Braathen  
03.mai Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Lyn 2 Halvor Jøranlid Heieren  
03.mai Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Koll Magnus Lunde Hervig  
03.mai Onsdag 19:00 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Heming 4 Markus Døvle Engerbakk  
04.mai Torsdag 17:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Ullern 2 Linus Fagerlund Petersen  
04.mai Torsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Frigg 7 Matias W Næss Næss  
04.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Snarøya 5 Linus Fagerlund Petersen  
04.mai Torsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Haslum 5 Nicolai Naalsund Fjeldstad  
05.mai Fredag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Lommedalen 2 Viola Sofie Golberg  
07.mai Søndag 18:30 G13 (9er) Gressbanen 2 Ready 3 - Bygdø Monolitten Henrik Fennefoss  
08.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Frigg 10 Thea Sofie Beck Sæthre  
08.mai Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Røa 2 Thea Sofie Beck Sæthre  
08.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready - Bærum 2 Martine Nesse  
09.mai Tirsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Høvik 5 Vilde Nodenes-Fimland  
09.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Røa 5 Synne Alsvik  
09.mai Tirsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Skeid 2 Synne Alsvik  
09.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Gressbanen 2 Ready 4 - Korsvoll 3 Julie Celina Klinge  
09.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready 7 - Frigg 2 William Barthel Rosli  
09.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Røa Sebastian Thothakanan Holmemo  
09.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Grüner William Barthel Rosli  
09.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Lyn 3 Julie Celina Klinge  
09.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Høvik 4 Viola Sofie Golberg  
09.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Koll 3 Julie Teigen Hjortland  
10.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Bygdø Monolitten 4 Andrea Ekern  
10.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Heming 3 Andrea Ekern  
10.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frem-31-2 Amanda Sandø   
10.mai Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Bærums Verk Hauger 2 Casper Fagerlund Petersen  
10.mai Onsdag 18:00 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Ullern 5 Christian Furnes  
10.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Heming 3 Atrin Bouzari  
10.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Haslum Christoffer Hjellegjerde Martinsen  
10.mai Onsdag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Røa 3 Casper Fagerlund Petersen  
10.mai Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Øvrevoll Hosle 2 Christian Furnes  
10.mai Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Høvik Cornelius kristiansen  
10.mai Onsdag 20:15 J13 (7er) Ris skole Ready - Årvoll Jørgen Sandnes 90 05 08 64
11.mai Torsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Ullern 3 Axel Øren  
11.mai Torsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Vålerenga 7 Henrik Bruusgaard  
11.mai Torsdag 20:15 J13 (9er) Gressbanen 2 Ready - Vestre Aker Marielle Bueso 95 29 75 63
15.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Ullern 8 Julia Steen-Olsen  
15.mai Mandag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Øvrevoll Hosle 9 Julia Steen-Olsen  
15.mai Mandag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Høvik 4 Vilde Bjørnson Aanderaa  
15.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Bislett 2 Axel Øren  
16.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Heming 2 Synne Alsvik  
16.mai Tirsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Skeid 3 Synne Alsvik  
16.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Røa 3 Erling Ryland  
16.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Bygdø Monolitten 4 Ella Aasen Grydeland  
16.mai Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Røa 4 Anine Sundnes  
16.mai Tirsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Bærum 2 Ella Aasen Grydeland  
16.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Ra 5 Anine Sundnes  
16.mai Tirsdag 19:00 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Øvrevoll Hosle 9 Felix Ring Øvreeide  
18.mai Torsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Høvik 6 Henrik Solberg  
18.mai Torsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Asker 2 Niels Jacobus Pretorius  
18.mai Torsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Try Nikolai Paulsen Fjørtoft  
18.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Øvrevoll Hosle 8 Niels Jacobus Pretorius  
18.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Grei 2 Nikolai Paulsen Fjørtoft  
18.mai Torsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Vestre Aker Trym Hippe  
19.mai Fredag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Ready 6 Martine Nesse  
19.mai Fredag 18:30 G10 (5er) Ris skole Ready - Ullern 6 Vilde Nodenes-Fimland  
21.mai Søndag 18:30 G13 (9er) Gressbanen 2 Ready 3 - Røa 2 Henrik Fennefoss  
22.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Ullern 2 Birk Knudsen  
22.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Røa Cesilie Loe-Hafslund  
22.mai Mandag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Ready 2 Cesilie Loe-Hafslund  
22.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Øvrevoll Hosle 12 Thea Sofie Beck Sæthre  
22.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready - Røa Martine Nesse  
23.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Lyn 3 Finn Braathen  
23.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 6 - Røa 2 Finn Braathen  
23.mai Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Høvik Markus Døvle Engerbakk  
23.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Gressbanen 2 Ready 4 - Vålerenga 4 Sebastian Thothakanan Holmemo  
23.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready 7 - Bislett 2 Halvor Jøranlid Heieren  
23.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Heming 2 Halvor Jøranlid Heieren  
23.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Årvoll Birk Knudsen  
23.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Frigg 2 Markus Døvle Engerbakk  
23.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Huk Sebastian Thothakanan Holmemo  
23.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Frigg 4 Vilde Nodenes-Fimland  
24.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Haslum 8 Amanda Sandø   
24.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready - Ullern 4 Synne Alsvik  
24.mai Onsdag 17:45 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Lommedalen 5 Henrik Solberg  
24.mai Onsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Grüner Amanda Sandø   
24.mai Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Ullern 3 Yasin mohammad  
24.mai Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Asker 3 Yasin mohammad  
24.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Bygdø Monolitten 3 Erik Røine Serbanne  
24.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Frigg Christoffer Hjellegjerde Martinsen  
25.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Øvrevoll Hosle 11 Birk Knudsen  
25.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frigg 6 Henrik Bruusgaard  
25.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Dikemark Henrik Solberg  
29.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Bygdø Monolitten Henrik Bruusgaard  
29.mai Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Ullern 11 Henrik Bruusgaard  
29.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Huk 2 Henrik Solberg  
29.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Lommedalen 5 Jørgen Sandnes  
30.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Røa 5 William Barthel Rosli  
30.mai Tirsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Ready 2 William Barthel Rosli  
30.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Lommedalen 6 Sebastian Thothakanan Holmemo  
30.mai Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Bærums Verk Hauger 2 Erling Ryland  
30.mai Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Bygdø Monolitten 3 Felix Ring Øvreeide  
30.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Frigg 6 Magnus Lunde Hervig  
30.mai Tirsdag 19:00 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Bygdø Monolitten Klara Noomi Strand Molvik  
30.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Frigg 3 Magnus Lunde Hervig  
31.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Frigg 7 Jens -Ulrik Ruus Qvale  
31.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Ullern Jens -Ulrik Ruus Qvale  
31.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Bygdø Monolitten Markus Døvle Engerbakk  
31.mai Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Hvalstad Martine Nesse  
31.mai Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Røa 4 Ludvig Rojahn Mjåtvedt  
31.mai Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Ready 5 Ludvig Rojahn Mjåtvedt  
31.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Jardar Jørgen Sandnes 90 05 08 64
31.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Lille Tøyen 3 Linus Fagerlund Petersen  
01.jun Torsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Heming Matias W Næss Næss  
01.jun Torsdag 20:15 J13 (9er) Gressbanen 2 Ready - Heming 2 Marielle Bueso 95 29 75 63
05.jun Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Røa 3 Linus Fagerlund Petersen  
05.jun Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Ullern 5 Matias W Næss  
06.jun Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Kjelsås Trym Hippe  
06.jun Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Lyn 6 Casper Fagerlund Petersen  
06.jun Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Dikemark Trym Hippe  
06.jun Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Korsvoll Casper Fagerlund Petersen  
06.jun Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Heming 9 Thea Sofie Beck Sæthre  
06.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Bygdø Monolitten Casper Fagerlund Petersen  
06.jun Tirsdag 19:00 G10 (5er) Gressbanen 2 Ready 4 - Lille Tøyen 2 Vilde Nodenes-Fimland  
06.jun Tirsdag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Øvrevoll Hosle 5 Klara Noomi Strand Molvik  
07.jun Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 6 - Lyn 4 Atrin Bouzari  
07.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready - Røa 5 Atrin Bouzari  
07.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Frigg 10 Christian Furnes  
07.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Korsvoll 3 Matias W Næss  
07.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Vålerenga 6 Nicolai Naalsund Fjeldstad  
07.jun Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Huk Andrea Ekern  
07.jun Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Høvik 2 Matias W Næss  
07.jun Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Lyn 7 Nicolai Naalsund Fjeldstad  
07.jun Onsdag 20:15 J13 (7er) Gressbanen 2 Ready - Linderud Marielle Bueso 95 29 75 63
08.jun Torsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frem-31 Nicolai Naalsund Fjeldstad  
08.jun Torsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Lommedalen 2 Yasin Mohammad  
08.jun Torsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Ullern 2 Yasin Mohammad  
08.jun Torsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Hasle-Løren 2 Trym Hippe  
11.jun Søndag 18:30 G13 (9er) Gressbanen 2 Ready 3 - Lyn 6 Henrik Fennefoss  
12.jun Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Røa 5 Nicolai Naalsund Fjeldstad  
12.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready - Heming 3 Mathilde Argel Jenssen  
12.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Snarøya 3 Anine Larre  
12.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Heming 5 Jenny Garden Rogstad  
13.jun Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Årvoll 2 Cornelius kristiansen  
13.jun Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready 7 - Frigg 4 Christoffer Hjellegjerde Martinsen  
13.jun Tirsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Frigg 2 Cornelius kristiansen  
13.jun Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Try 2 Christoffer Hjellegjerde Martinsen  
13.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Røa 3 Christoffer Hjellegjerde Martinsen  
13.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Grüner¨2 Erik Røine Serbanne  
13.jun Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Røa 3 Julie Celina Klinge  
14.jun Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Lyn 3 Halvor Jøranlid Heieren  
14.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Bærum 4 Halvor Jøranlid Heieren  
14.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Heming 5 Jens -Ulrik Ruus Qvale  
14.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Lyn 9 Viola Sofie Golberg  
14.jun Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Øvrevoll Hosle 7 Julie Teigen Hjortland  
14.jun Onsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Bærum 3 Julia Steen-Olsen  
14.jun Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Teisen 3 Andrea Ekern  
14.jun Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Haslum 8 Amanda Sandø   
14.jun Onsdag 20:15 J13 (7er) Ris skole Ready - Sagene Jørgen Sandnes 90 05 08 64
15.jun Torsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Frigg 3 Niels Jacobus Pretorius  
15.jun Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Frigg 11 Niels Jacobus Pretorius  
15.jun Torsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Holmen 2 Nikolai Paulsen Fjørtoft  
15.jun Torsdag 20:15 J13 (9er) Gressbanen 2 Ready - Bærums Verk Hauger 3 Marielle Bueso 95 29 75 63
19.jun Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Røa 7 Niels Jacobus Pretorius  
19.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Øvrevoll Hosle 8 Viola Sofie Golberg  
19.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Heming Julie Teigen Hjortland  
19.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Skeid 5 Vilde Bjørnson Aanderaa  
20.jun Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Årvoll 3 Synne Alsvik  
20.jun Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Bygdø Monolitten 4 Amanda Sandø   
20.jun Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready 7 - Ullern 5 Erling Ryland  
20.jun Tirsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Grüner Synne Alsvik  
20.jun Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Ullern Erling Ryland  
20.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Ullern 3 Erling Ryland  
20.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Lyn 3 Ludvig Rojahn Mjåtvedt  
20.jun Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Snarøya 4 Vilde Bjørnson Aanderaa  
20.jun Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Heming 10 Cesilie Loe-Hafslund  
21.jun Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Heming 8 Magnus Lunde Hervig  
21.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frigg 11 Magnus Lunde Hervig  
21.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Øvrevoll Hosle 7 Markus Døvle Engerbakk  
21.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Røa 6 Sebastian Thothakanan Holmemo  
21.jun Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Ullern 3 Sondre Nodenes Fimland   
21.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Ullern Axel Øren  
21.jun Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Høvik 6 Andrea Ekern  
21.jun Onsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Lyn 5 Sondre Nodenes Fimland   
21.jun Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Asker 3 Axel Øren  
22.jun Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Bygdø Monolitten 4 Sondre Nodenes Fimland   
22.jun Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Jardar Axel Øren  
26.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Lyn 8 Nikolai Paulsen Fjørtoft