Meny

Ulrik 2016-04-18 08:07:57

Dommeroppsett vårsesongen 2017

Dato Dag Klokken Alder Bane Kamp Dommer Tlf.
18.apr Tirsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Billingstad 2 Atrin Bouzari 97 63 12 44
18.apr Tirsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Øvrevoll Hosle 11 Christian Furnes 92 07 71 00
18.apr Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Ullern 6 Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
18.apr Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 6 - Bygdø Monolitten 2 Atrin Bouzari 97 63 12 44
18.apr Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Skeid Andrea Ekern 97 11 88 09
18.apr Tirsdag 19:00 G10 (5er) Gressbanen 2 Ready 4 - Koll Yasin Mohammad 45 16 74 03
18.apr Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Ullern 2 Andrea Ekern 97 11 88 09
19.apr Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Try 3 Cornelius Kristiansen 98 24 78 00
19.apr Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready - Heming 2 Erik Røine Serbanne 46 42 98 67
19.apr Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frigg 11 Cornelius Kristiansen 98 24 78 00
19.apr Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Skeid 4 Amanda Sandø  98 25 75 77
19.apr Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Haslum 4 Erling Ryland 91 19 07 73
19.apr Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Frigg    
19.apr Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Asker 2 Amanda Sandø  98 25 75 77
19.apr Onsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Koll Alim Akpinar 40 58 23 02
19.apr Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Kjelsås 2 Henrik Bruusgaard 45 43 58 94
19.apr Onsdag 20:15 J13 (7er) Ris skole Ready - Ullern     
20.apr Torsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Bygdø Monolitten 3 Sondre Nodenes Fimland  94 85 94 75
20.apr Torsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Skeid 3 Sondre Nodenes Fimland  94 85 94 75
20.apr Torsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Ullern 6 Axel Øren 97 14 33 91
20.apr Torsdag 20:15 J13 (9er) Gressbanen 2 Ready - Lille Tøyen 2 Jørgen Sandnes 90 05 08 64
21.apr Fredag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Frigg 11 Klara Noomi Strand Molvik 95 97 66 21
21.apr Fredag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Heming 7 Klara Noomi Strand Molvik 95 97 66 21
23.apr Søndag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Koll 3 Julie Celina Klinge 93 85 51 77
24.apr Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Øvrevoll Hosle 6 Julie Teigen Hjortland 41 62 95 06
24.apr Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Koll 2 Julia Steen-Olsen 41 77 70 06
24.apr Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Ullern 2 Vilde Bjørnson Aanderaa 97 94 67 76
24.apr Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready - Ullern 3 Cesilie Loe-Hafslund 91 00 16 44
25.apr Tirsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Ullern 10 Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
25.apr Tirsdag 17:00 G10 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frelsesarmeen 2 Markus Døvle Engerbakk 94 14 91 44
25.apr Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Ullern 9 Birk Knudsen 92 09 28 30
25.apr Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Frigg 3 Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
25.apr Tirsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Vestre Aker Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
25.apr Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Skeid 4 Birk Knudsen 92 09 28 30
25.apr Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Frigg Birk Knudsen 92 09 28 30
25.apr Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Try 2 Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
26.apr Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Try Sebastian Thothakanan Holmemo 40 17 83 34
26.apr Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Snarøya 2 Sebastian Thothakanan Holmemo 40 17 83 34
26.apr Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Vestre Aker 2 William Barthel Rosli 45 84 35 70
26.apr Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Røa 7 Atrin Bouzari 97 63 12 44
26.apr Onsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Try Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
26.apr Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Haslum Christian Furnes 92 07 71 00
26.apr Onsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Bislett 2 Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
26.apr Onsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Bygdø Monolitten 2 Cornelius kristiansen 98 24 78 00
27.apr Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Koll Birk Knudsen 92 09 28 30
27.apr Torsdag 21:00 M40 (7er) Ris skole Ready - Bjørndal Alim Akpinar 40 58 23 02
01.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Ris skole Ready 5 - Grüner 5 Sondre Nodenes Fimland  94 85 94 75
02.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Bærums Verk Hauger 3 Mathilde Argel Jenssen 98 08 87 26
02.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Ullern 9 Mathilde Argel Jenssen 98 08 87 26
02.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Lyn 6 Anine Larre 46 63 47 90
02.mai Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Koll Jenny Garden Rogstad 91 63 22 89
02.mai Tirsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Frigg 5 Anine Larre 46 63 47 90
02.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Heming Jenny Garden Rogstad 91 63 22 89
02.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Bygdø Monolitten 4 Ella Aasen Grydeland 48 15 48 90
02.mai Tirsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Høvik 2 Anine Sundnes 47 94 74 49
03.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 6 - Try 2 Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
03.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Heming 9 Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
03.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready - Haslum 7 Erling Ryland 91 19 07 73
03.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Heming 7 Felix Ring Øvreeide 91 91 76 19
03.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Høvik 3 Finn Braathen 95 52 33 38
03.mai Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Lyn 2 Marielle Bueso 95 29 75 63
03.mai Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Koll Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
03.mai Onsdag 19:00 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Heming 4 Markus Døvle Engerbakk 94 14 91 44
04.mai Torsdag 17:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Ullern 2 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
04.mai Torsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Frigg 7 Matias W Næss 41 34 73 01
04.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Snarøya 5 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
04.mai Torsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Haslum 5 Nicolai Naalsund Fjeldstad 97 77 33 23
05.mai Fredag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Lommedalen 2 Viola Sofie Golberg 94 15 44 51
07.mai Søndag 18:30 G13 (9er) Gressbanen 2 Ready 3 - Bygdø Monolitten Henrik Fennefoss 94 18 73 03
08.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Frigg 10 Thea Sofie Beck Sæthre 95 92 13 98
08.mai Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Røa 2 Thea Sofie Beck Sæthre 95 92 13 98
08.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready - Bærum 2 Martine Nesse 90 27 65 10
09.mai Tirsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Høvik 5 Vilde Nodenes-Fimland 97 91 68 22
09.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Røa 5 Synne Alsvik  
09.mai Tirsdag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Skeid 2 Synne Alsvik  
09.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Gressbanen 2 Ready 4 - Korsvoll 3 Julie Celina Klinge 93 85 51 77
09.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Røa Sebastian Thothakanan Holmemo 40 17 83 34
09.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Grüner William Barthel Rosli 45 84 35 70
09.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Lyn 3 Julie Celina Klinge 93 85 51 77
09.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Høvik 4 Viola Sofie Golberg 94 15 44 51
10.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Bygdø Monolitten 4 Andrea Ekern 97 11 88 09
10.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Heming 3 Andrea Ekern 97 11 88 09
10.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frem-31-2 Amanda Sandø  98 25 75 77
10.mai Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Bærums Verk Hauger 2 Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
10.mai Onsdag 18:00 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Ullern 5 Christian Furnes 92 07 71 00
10.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Heming 3 Atrin Bouzari 97 63 12 44
10.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Haslum Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
10.mai Onsdag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Røa 3 Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
10.mai Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Øvrevoll Hosle 2 Christian Furnes 92 07 71 00
10.mai Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Høvik Cornelius kristiansen 98 24 78 00
10.mai Onsdag 20:15 J13 (7er) Ris skole Ready - Årvoll Jørgen Sandnes 90 05 08 64
11.mai Torsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Ullern 3 Axel Øren 97 14 33 91
11.mai Torsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Vålerenga 7 Henrik Bruusgaard 45 43 58 94
11.mai Torsdag 20:15 J13 (9er) Gressbanen 2 Ready - Vestre Aker    
15.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Ullern 8 Julia Steen-Olsen 41 77 70 06
15.mai Mandag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Øvrevoll Hosle 9 Julia Steen-Olsen 41 77 70 06
15.mai Mandag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Høvik 4 Vilde Bjørnson Aanderaa 97 94 67 76
15.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Bislett 2 Axel Øren 97 14 33 91
16.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Heming 2 Synne Alsvik  
16.mai Tirsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Skeid 3 Synne Alsvik  
16.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Røa 3 Erling Ryland 91 19 07 73
16.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Bygdø Monolitten 4 Ella Aasen Grydeland 48 15 48 90
16.mai Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Røa 4 Anine Sundnes 47 94 74 49
16.mai Tirsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Bærum 2 Ella Aasen Grydeland 48 15 48 90
16.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Ra 5 Anine Sundnes 47 94 74 49
16.mai Tirsdag 19:00 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Øvrevoll Hosle 9 Felix Ring Øvreeide 91 91 76 19
18.mai Torsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Høvik 6 Henrik Solberg 99 34 84 99
18.mai Torsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Asker 2 Niels Jacobus Pretorius 95 91 76 82
18.mai Torsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Try    
18.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Øvrevoll Hosle 8 Niels Jacobus Pretorius 95 91 76 82
18.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Grei 2    
18.mai Torsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Vestre Aker Trym Hippe 40 51 29 60
19.mai Fredag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Ready 6 Martine Nesse 90 27 65 10
19.mai Fredag 18:30 G10 (5er) Ris skole Ready - Ullern 6 Vilde Nodenes-Fimland 97 91 68 22
21.mai Søndag 18:30 G13 (9er) Gressbanen 2 Ready 3 - Røa 2    
22.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Ullern 2 Birk Knudsen 92 09 28 30
22.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Røa Cesilie Loe-Hafslund 91 00 16 44
22.mai Mandag 18:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Ready 2 Cesilie Loe-Hafslund 91 00 16 44
22.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Øvrevoll Hosle 12 Thea Sofie Beck Sæthre 95 92 13 98
22.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready - Røa Martine Nesse 90 27 65 10
23.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Lyn 3 Finn Braathen 95 52 33 38
23.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 6 - Røa 2 Finn Braathen 95 52 33 38
23.mai Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Høvik Alim Akpinar 40 58 23 02
23.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Gressbanen 2 Ready 4 - Vålerenga 4 Sebastian Thothakanan Holmemo 40 17 83 34
23.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Heming 2 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
23.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Årvoll Birk Knudsen 92 09 28 30
23.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Frigg 2 Henrik Bruusgaard 45 43 58 94
23.mai Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Huk Sebastian Thothakanan Holmemo 40 17 83 34
24.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Haslum 8 Amanda Sandø  98 25 75 77
24.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready - Ullern 4 Synne Alsvik  
24.mai Onsdag 17:45 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Lommedalen 5 Henrik Solberg 99 34 84 99
24.mai Onsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Grüner Amanda Sandø  98 25 75 77
24.mai Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Ullern 3 Yasin Mohammad 45 16 74 03
24.mai Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Asker 3 Yasin Mohammad 45 16 74 03
24.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Bygdø Monolitten 3 Erik Røine Serbanne 46 42 98 67
24.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Frigg Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
25.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Øvrevoll Hosle 11 Birk Knudsen 92 09 28 30
25.mai Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frigg 6    
25.mai Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Dikemark Henrik Solberg 99 34 84 99
29.mai Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Bygdø Monolitten Henrik Bruusgaard 45 43 58 94
29.mai Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Ullern 11 Henrik Bruusgaard 45 43 58 94
29.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Huk 2 Henrik Solberg 99 34 84 99
29.mai Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Lommedalen 5 Jørgen Sandnes 90 05 08 64
30.mai Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Røa 5 William Barthel Rosli 45 84 35 70
30.mai Tirsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Ready 2 William Barthel Rosli 45 84 35 70
30.mai Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Lommedalen 6 Sebastian Thothakanan Holmemo 40 17 83 34
30.mai Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Bærums Verk Hauger 2 Erling Ryland 91 19 07 73
30.mai Tirsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Bygdø Monolitten 3 Felix Ring Øvreeide 91 91 76 19
30.mai Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Frigg 6 Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
30.mai Tirsdag 19:00 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Bygdø Monolitten Klara Noomi Strand Molvik 95 97 66 21
30.mai Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Frigg 3 Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
31.mai Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Frigg 7 Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
31.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Ullern Marielle Bueso 95 29 75 63
31.mai Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Bygdø Monolitten Markus Døvle Engerbakk 94 14 91 44
31.mai Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Hvalstad Martine Nesse 90 27 65 10
31.mai Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Røa 4 Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
31.mai Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Ready 5 Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
31.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Jardar Jørgen Sandnes 90 05 08 64
31.mai Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Lille Tøyen 3 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
01.jun Torsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Heming Matias W Næss 41 34 73 01
01.jun Torsdag 20:15 J13 (9er) Gressbanen 2 Ready - Heming 2    
05.jun Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 4 - Røa 3 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
05.jun Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Ullern 5 Matias W Næss 41 34 73 01
06.jun Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Kjelsås Trym Hippe 40 51 29 60
06.jun Tirsdag 17:00 G10 (5er) Ris skole Ready 6 - Lyn 6 Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
06.jun Tirsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 7 - Dikemark Trym Hippe 40 51 29 60
06.jun Tirsdag 18:00 J10 (5er) Ris skole Ready 2 - Korsvoll Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
06.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready - Bygdø Monolitten Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
06.jun Tirsdag 19:00 G10 (5er) Gressbanen 2 Ready 4 - Lille Tøyen 2 Vilde Nodenes-Fimland 97 91 68 22
06.jun Tirsdag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Øvrevoll Hosle 5 Klara Noomi Strand Molvik 95 97 66 21
07.jun Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 6 - Lyn 4 Atrin Bouzari 97 63 12 44
07.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready - Røa 5 Atrin Bouzari 97 63 12 44
07.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 4 - Frigg 10 Christian Furnes 92 07 71 00
07.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Korsvoll 3 Matias W Næss 41 34 73 01
07.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 7 - Vålerenga 6 Nicolai Naalsund Fjeldstad 97 77 33 23
07.jun Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 2 - Huk Andrea Ekern 97 11 88 09
07.jun Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Høvik 2 Matias W Næss 41 34 73 01
07.jun Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 4 - Lyn 7 Nicolai Naalsund Fjeldstad 97 77 33 23
07.jun Onsdag 20:15 J13 (7er) Gressbanen 2 Ready - Linderud Marielle Bueso 95 29 75 63
08.jun Torsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frem-31 Nicolai Naalsund Fjeldstad 97 77 33 23
08.jun Torsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 6 - Lommedalen 2 Yasin Mohammad 45 16 74 03
08.jun Torsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Ullern 2 Yasin Mohammad 45 16 74 03
08.jun Torsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Hasle-Løren 2 Trym Hippe 40 51 29 60
11.jun Søndag 18:30 G13 (9er) Gressbanen 2 Ready 3 - Lyn 6    
12.jun Mandag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Røa 5 Nicolai Naalsund Fjeldstad 97 77 33 23
12.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready - Heming 3 Mathilde Argel Jenssen 98 08 87 26
12.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Snarøya 3 Anine Larre 46 63 47 90
12.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Heming 5 Jenny Garden Rogstad 91 63 22 89
13.jun Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Årvoll 2 Cornelius kristiansen 98 24 78 00
13.jun Tirsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Frigg 2 Cornelius kristiansen 98 24 78 00
13.jun Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Try 2 Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
13.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Røa 3 Christoffer Hjellegjerde Martinsen 95 45 10 02
13.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Grüner¨2 Erik Røine Serbanne 46 42 98 67
13.jun Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Røa 3 Julie Celina Klinge 93 85 51 77
14.jun Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Lyn 3 Nikolai Paulsen Fjørtoft 48 40 97 97
14.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Bærum 4 Nikolai Paulsen Fjørtoft 48 40 97 97
14.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Heming 5 Marielle Bueso 95 29 75 63
14.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Lyn 9 Viola Sofie Golberg 94 15 44 51
14.jun Onsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Øvrevoll Hosle 7 Julie Teigen Hjortland 41 62 95 06
14.jun Onsdag 19:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Bærum 3 Julia Steen-Olsen 41 77 70 06
14.jun Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready - Teisen 3 Andrea Ekern 97 11 88 09
14.jun Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Haslum 8 Amanda Sandø  98 25 75 77
14.jun Onsdag 20:15 J13 (7er) Ris skole Ready - Sagene Jørgen Sandnes 90 05 08 64
15.jun Torsdag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Frigg 3 Niels Jacobus Pretorius 95 91 76 82
15.jun Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready - Frigg 11 Niels Jacobus Pretorius 95 91 76 82
15.jun Torsdag 19:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Holmen 2    
15.jun Torsdag 20:15 J13 (9er) Gressbanen 2 Ready - Bærums Verk Hauger 3    
19.jun Mandag 17:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 5 - Røa 7 Niels Jacobus Pretorius 95 91 76 82
19.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Øvrevoll Hosle 8 Viola Sofie Golberg 94 15 44 51
19.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Heming Julie Teigen Hjortland 41 62 95 06
19.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Skeid 5 Vilde Bjørnson Aanderaa 97 94 67 76
20.jun Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready 2 - Årvoll 3 Synne Alsvik  
20.jun Tirsdag 17:00 J8 (5er) Voksen grus Ready - Bygdø Monolitten 4    
20.jun Tirsdag 18:00 J9 (5er) Voksen grus Ready - Grüner Synne Alsvik  
20.jun Tirsdag 18:00 G10 (5er) Ris skole Ready 3 - Ullern Casper Fagerlund Petersen 97 40 21 06
20.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 3 - Ullern 3 Linus Fagerlund Petersen 95 13 48 37
20.jun Tirsdag 19:00 J10 (5er) Ris skole Ready 4 - Lyn 3 Ludvig Rojahn Mjåtvedt 41 38 25 02
20.jun Tirsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Snarøya 4 Vilde Bjørnson Aanderaa 97 94 67 76
21.jun Onsdag 17:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 5 - Heming 8 Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
21.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 3 - Frigg 11 Magnus Lunde Hervig 98 41 36 85
21.jun Onsdag 18:00 G9 (5er) Voksen grus Ready 2 - Øvrevoll Hosle 7 Markus Døvle Engerbakk 94 14 91 44
21.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Røa 6 Sebastian Thothakanan Holmemo 40 17 83 34
21.jun Onsdag 18:00 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 3 - Ullern 3 Sondre Nodenes Fimland  94 85 94 75
21.jun Onsdag 18:00 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Ullern Axel Øren 97 14 33 91
21.jun Onsdag 19:00 G10 (5er) Ris skole Ready 5 - Høvik 6 Andrea Ekern 97 11 88 09
21.jun Onsdag 19:10 G11 (7er) Gressbanen 2 Ready - Lyn 5 Sondre Nodenes Fimland  94 85 94 75
21.jun Onsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 2 - Asker 3 Axel Øren 97 14 33 91
22.jun Torsdag 18:00 G8 (5er) Voksen grus Ready 3 - Bygdø Monolitten 4 Sondre Nodenes Fimland  94 85 94 75
22.jun Torsdag 19:10 J11 (7er) Gressbanen 2 Ready 6 - Jardar Axel Øren 97 14 33 91
26.jun Mandag 19:10 G12 (7er) Gressbanen 2 Ready 5 - Lyn 8 Nikolai Paulsen Fjørtoft 48 40 97 97