21 aug 2023

Share:

Åpen Dag Friidrett er gjennomført

Åpen dag friidrett ble arrangert Søndag 20. august i samarbeid mellom Ready og Røa. Vi våknet til pøsende regnvær, men innen vi var kommet skikkelig i gang ble det opphold og deilig temperatur.

Rundt 100 barn med familier på slep ble med på aktivitet og moro. Det var frukt til alle og premiering til alle som gjennomførte. Takk til #Thonhotels som stilte med premier til barna!

Takk også til trenerne som stilte opp og andre frivillige som bidro til en flott dag

Friidrettstilbudet starter opp Tirsdag 22. august i Skolegården på Huseby Skole, men bare frem til friplassen i Hovseterdalen er klar, da flytter vi treningene dit, hvor vi får en helt ny flott arena for friidrett.

1-4 klasse trener kl 17-18

5-7 klasse trener kl 18-19

Påmelding finner du på www.ready.no/fridrett. Der kommer også mer info løpende fremover om tilbud, priser og friplassen.

Flere nyheter

I år som i fjor deltar Ready i Skärås Cup i Västerås i månedsskiftet september/oktober. Ready…
I helgen deltok 2011-årgangen med tre lag i Stjerne Cup som arrangeres i Hamar som i…
Det var duket for et ekte lokalderby og toppoppgjør i 4. divisjon Menn avdeling 1 tirsdag…
Styret er glade for å fortelle at både Felix Ljungberg og Gustav Eriksson fortsetter i sine stillinger…
Vi er stolt over å ha hele 4 landslagsutøverer representert i Skiforbundets alpinlandslag for 2023-2024 sesongen.…
Råskinnet 2023 gikk av stabelen 29. april 2023 i fint vårlig vær. Det var 709 som…